Logo

Váš stálý dodavatel zdravotnického materiáluPerfect Distribution se specializuje na dodávky zdravotnického materiálu, přístrojové techniky, dezinfekčních, čisticích a úklidových prostředků, inkontinentních pomůcek a ostatního zdravotnického materiálu v České republice.

O nás

Novinky a média


Odborná konference zaměřená na změny kategorizace zdravotnických prostředků

20.9.2019

Ve dnech 19. – 20. 9. 2019 jsme uspořádali pro zaměstnance sociální sféry odbornou konferenci zaměřenou na oblast změn v kategorizaci zdravotnických prostředků.

celý článek


Tradiční konference se těšila velkému úspěchu

25.5.2019

Již 11. ročník dvoudenní mezinárodní konference jsme zorganizovali ve dnech 23. – 24. 5. 2019 v Hotelu Cosmopolitan Bobycentru v Brně.

celý článek


Podpořili jsme třinecké sportovní talenty

4.3.2019

Několika dárky jsme obdarovali všechny dětské soutěžící 19. ročníku Beskydské piruety, který se uskutečnil v sobotu 2. 3. 2019 v Třinecké Mini Werk Aréně. Organizátorem tohoto krasobruslařského závodu byl klub FSC Oceláři Třinec, který reprezentovalo 17 závodníků v kategorii volná jízda a 13 nejmenších dětí z přípravky a celkem mezi sebou soupeřila zhruba stovka krasobruslařů.

celý článek


Vánoční dárek pro Charitu Třinec

21.12.2018

Svůj dárek pod stromeček dostali ve čtvrtek 20. 12. 2018 také klienti Charity Třinec. Jako významná regionální společnost podnikající v oblasti prodeje zdravotnických prostředků jsme darovali dvě antidekubitní matrace s kompresorem v celkové hodnotě 12 tisíc korun bez DPH.

celý článek


Naši zaměstnanci plnili vánoční přání klientům domova pro seniory

18.12.2018

Předplatné sobotních novin, stoleček do postele, nástěnné hodiny nebo polštář z paměťové pěny. I tyto dárky si přáli od Ježíška obyvatelé Domova odpočinku ve stáří. Jejich přání se jim rozhodli splnit naši zaměstnanci, kteří seniorům dárky pořídili.

celý článek


Den Štědrosti

6.12.2018

Jako společensky odpovědná firma, jež podporuje různé sociální či kulturní oblasti v rámci ČR a SR, jsme se rozhodli myšlenku pomoci druhým v předvánočním čase ještě více zintenzivnit a to obdarováním potřebných. Těch, kteří jsou v životě nějakým způsobem znevýhodněni a často odkázáni na pomoc druhých.

celý článek


Uspořádali jsme výroční desátý ročník konference pro naše zákazníky

31.5.2018

Jubilejní desátý ročník dvoudenní mezinárodní konference se letos nesl v trochu jiném duchu než obvykle. Jako distributor širokého sortimentu zdravotnického materiálu jsme tematicky rozšířili portfolio přednášek a ustoupili tak od původního modelu konference, která byla zaměřená jen na oblast dezinfekce a hygieny.

celý článek


Naši běžci přijali velkou výzvu

18.5.2018

O víkendu 12. a 13. května se běžečtí nadšenci složení z řad zaměstnanců Perfect Distribution, AGEL Trade, AGEL Servis a Repharm zúčastnili pátého ročníku běžeckého štafetového závodu Vltava Run 2018. Na start v šumavském Zadově se postavili k dalším 3461 běžcům, aby zdolali trať dlouhou 360 km vedenou těmi nejkrásnějšími místy jižních a středních Čech a proběhli cílovou páskou na travnaté pláži u sportovního centra Hamr v Praze Braníku.

celý článek


Naši zaměstnanci pomohli rozšířit řady dárců krve

16.5.2018

Nejen lékaři a zdravotní sestry mohou zachraňovat lidské životy, ale přispět k dobrému skutku může každý z nás. Tímto heslem se řídilo několik zástupců administrativních a manažerských profesí naší společnosti, kteří přišli v pondělí 14. května 2018 v ranních hodinách společně darovat krev na hematologicko-transfuzní oddělení Nemocnice Prostějov.

celý článek


Omezení provozu mezi svátky

5.12.2017

Omezení provozu mezi svátky

celý článek


Perfect Distribution uspořádal další úspěšnou konferenci

14.11.2017

Již devátý ročník dvoudenní konference uspořádala pro zaměstnance sociální sféry společnost Perfect Distribution, tentokrát na téma Péče o pečující v sociálních službách. Do rožnovského hotelu Relax přijela 8. listopadu téměř stovka účastníků. Součástí konference byla i doprovodná výstava, které se zúčastnila skoro dvacítka dodavatelských firem, jež zde prezentovaly své nové produkty.

celý článek


Přispěli jsme na dobrou věc

25.8.2017

Symbolický šek ve výši 10.000 Kč jsme předali na benefičním koncertu neziskové organizaci Naděje, abychom tak podpořili projekt "Stavební úpravy v Domě Naděje Brno-Bohunice související se zvýšením požární bezpečnosti klientů neschopných samostatného pohybu". KONCERT pro NADĚJI, na kterém vystoupil Jožka Černý a cimbálová muzika Gracia, proběhl ve středu 23. srpna 2017 v 17:30 hodin v parku na Moravském náměstí v Brně.

celý článek


AGEL RUNNERS se zúčastnili závodu Od Tatier k Dunaju 2017

22.8.2017

Skvělé umístění vybojovali naši sportovci na tradičním běhu Od Tatier k Dunaju 2017, kdy z celkového počtu 205 týmů získali parádní 53. pozici. Štafetový běh se konal o víkendu 19. - 20. 8. 2017, závod v délce 346 km začínal v Jasné v Nízkých Tatrách a končil v centru Bratislavy. Běželo se nonstop dnem i nocí a předpokladem sportovního úspěchu bylo splnění poměrně náročného časového limitu.

celý článek


Konference dezinfekce a hygieny 2017

6.6.2017

Již tradicí se stala mezinárodní konference desinfekce a hygieny pořádaná společností Perfect Distribution a.s., letos nově v prostorách Hotelu Bobycentrum v Brně. Na letošním již 9. ročníku dvoudenní akce na téma “Zásady desinfekce a hygieny v praxi“ přivítal bezmála 190 účastníků z českých a slovenských zdravotnických zařízení nejen ze skupiny AGEL a.s.

celý článek


Sportovce s tělesným postižením i mladíka se vzácným onemocněním podpořila na Havířovské desítce NADACE AGEL

15.10.2016

Jan Bajtek z Mohelnice ještě neměl ani maturitu, když se mu život převrátil vzhůru nohama. Osudný skok do vody jej natrvalo upoutal na invalidní vozík, chuť do života mu ale nevzal. Nyní osmadvacetiletý mladík reprezentuje Českou republiku v boccii a společně se svými přáteli z Handicap sport clubu Havířov se podílel na organizaci benefičního běhu Havířovská desítka. Z akce odcházel s úsměvem na tváři. Dozvěděl se totiž, že díky NADACI AGEL budou jeho sportovní výkony lepší i každodenní život snazší. Díky finanční podpoře nadace si bude moci pořídit nový mechanický invalidní vozík, na který by sám neměl finanční prostředky.

celý článek


Perfect Distribution podporuje anketu Moravskoslezská sestra

9.9.2016

Společnost Perfect Distribution se stala již podruhé generálním partnerem ankety Moravskoslezská sestra 2016, ve které vítězky vybírala odborná porota.

celý článek


Konference dezinfekce a hygieny 2016

2.6.2016

8. ročník mezinárodní konference dezinfekce a hygieny byl premiérou pod hlavičkou společnosti Perfect Distribution a.s. a ve dvou dnech přinesl spoustu informací i zážitků pro všechny zúčastněné.

celý článek


Změna názvu společnosti Martek Medical a.s.

1.8.2015

Vážení obchodní přátelé, Dovolujeme si Vám oznámit, že k datu 1. 8. 2015 se mění název společnosti Martek Medical a.s. S účinností od tohoto data vystupuje naše společnost pod novým obchodním názvem Perfect Distribution a.s.

celý článek


7. ročník mezinárodního kongresu otevřel pro nemocnice téma „Bezpečí pacienta“

1.7.2015

Již 7. ročník mezinárodního kongresu pořádaného společností Martek Medical a.s. přinesl nejen spoustu nových informací, zkušeností a podnětů, ale také otevřel pro nemocnice důležité téma, a to „Bezpečí pacienta“.

celý článek