Logo

Váš stálý dodavatel zdravotnického materiálu

O nás

Společenská odpovědnost


Neuvěřitelný výkon! Holky zdolaly Beskydskou sedmičku

29.8.2022

Dvě nadšené sportovkyně z naší třinecké pobočky si poslední srpnový pátek a sobotu vyzkoušely extrémní horský závod jednotlivců známý pod názvem Beskydská sedmička. Název odkazuje na sedm vrcholů Beskyd, jež je třeba na 101 kilometrech s převýšením asi 5500 metrů zdolávat.

celý článek


Legislativní a kvalitativní požadavky na zdravotnické prostředky byly hlavním tématem naší konference

27.5.2022

Ve dnech 26.-27. 5. 2022 jsme pro naše zákazníky ze zdravotnických zařízení uspořádali na tradičním místě v Brně 12. ročník odborné konference. Setkání bylo určené jak lékařským, tak nelékařským pracovníkům, kteří si vyslechli téměř desítku přednášek, jež se nesly v duchu legislativních a kvalitativních požadavků na zdravotnické prostředky. Akce byla spojená s doprovodnou výstavou partnerských dodavatelů, kteří zde prezentovali své novinky na trhu.

celý článek


Odborná konference upozornila na aktuální téma

6.5.2022

Po nucené covidové pauze jsme navázali na poslední úspěšné setkání pracovníků ze sociální sféry a 5. 5. 2022 jsme uspořádali konferenci s názvem Psychohygiena jako prevence syndromu vyhoření.

celý článek


Dárky od vánočního Stromu splněných přání v prostějovské kancelářiputovaly k seniorům až do Sedlčan

22.12.2021

Přes padesát vánočních dárků nakoupili zaměstnanci firem Perfect Dis-tribution a AGEL Trade seniorům z Domova se zvláštním režimem Sedlčany, aby tak splnili jejich přání. Pečlivě vybrané a zabalené dary již doputovaly k mile překvapeným seniorům z Příbramska.

celý článek


Zaměstnanci přispěli na těžce nemocné děti

2.12.2021

Již tradičně se s příchodem adventu zapojili zaměstnanci do charitativního projektu, kdy zakoupením květiny vánoční hvězdy pomohli těžce nemocným dětem. Letos jsme neziskové organizaci Šance, jež je pořadatelem sbírky již 24 let, předali téměř 14 tisíc korun. „Je úžasné, že i v této době myslí lidé na ostatní, a přestože nelze některé věci ovlivnit, můžeme je alespoň trochu změnit. V tomto případě to je pomoc malým pacientům,“ uvedla Alice Molovčáková z odboru marketingu a PR.

celý článek


Dar pro Zdravotního klauna

20.10.2021

Jako společensky odpovědné firmě nám nejsou lhostejné sociální důsledky, které s sebou přináší epidemie koronaviru. Stejně tak si uvědomujeme, jak je důležité udržet i v této náročné době sociální kontakty. Proto jsme se rozhodli darovat několik stovek kusů antigenních testů dobročinné organizaci Zdravotní klaun. Díky tomu tak mohou pokračovat ve své práci-pomáhat dětským i geriatrickým pacientům procházet procesem léčby s úsměvem, přinášet radost a dobrou náladu na místa, kde se jich příliš nedostává. Jsme rádi, že můžeme podpořit ty, kteří to potřebují.

celý článek


Sympozium AGEL podpořilo elektronizaci zdravotnictví

1.10.2021

Olomouc: Přes 600 zaregistrovaných účastníků si nenechalo 22. a 23. září ujít XIV. Sympozium AGEL, které se po roční nucené přestávce opět konalo v NH Collection Olomouc Congress hotelu. Odborníci z Česka, Slovenska i Izraele se zde věnovali hlavním třem tématům - biologické léčbě napříč obory, stále aktuálnější elektronizaci zdravotnictví a doplňkovému zdravotnímu pojištění.

celý článek


Běželi jsme na podporu mobilního hospice

15.6.2021

Dvacet zaměstnanců z naší třinecké a prostějovské pobočky se v úterý 15. června 2021 zúčastnilo charitativního Běhu pro hospice s podtitulem Znovu se nadechnout, který se konal v Třinci. Úhradou startovného jsme tak přispěli na údržbu přístrojů pro podporu dýchání pro místní mobilní hospic.

celý článek


Zájem firem o samo-testovací sady neustále roste

19.3.2021

Neustále rostoucí poptávku firemní klientely po samo-testovacích soupravách zaznamenává prostějovský Perfect Distribution, největší distributor zdravotnického materiálu a dezinfekčních prostředků v České republice. Nejpozději do 26. března musí své zaměstnance otestovat antigenními testy také malé firmy s 10 až 49 zaměstnanci, pro které se stala otázka testování tématem číslo jedna právě tento týden.

celý článek


Tisíce kusů ústenek pro NADACI AGEL

26.2.2021

Přes dvacet tisíc kusů jednorázových ústenek jsme darovali NADACI AGEL, aby s ohledem na zhoršující se situaci kvůli koronavirové epidemii mohli její zástupci obdarovat zařízení, s kterými spolupracují. Jsme rádi, že jsme mohli pomoci.

celý článek


Zaměstnanci opět plnili vánoční přání seniorů

21.12.2020

Ani nouzový stav a přijatá vládní opatření nezastavily naše zaměstnance, aby pokračovali v nastavené tradici ve vánočním obdarování seniorů ve vybraném domově. Letos jsme splnili společné přání, které využijí všichni klienti Domova pokojného stáří sv. Anny ve Velké Bystřici. Za vybrané peníze jsme koupili do společenské místnosti vodní fontánu, která je nejen krásná dekorace, ale především zvlhčuje a pročišťuje vzduch. Za zbylé peníze jsme pořídili respirátory a jako podporu dobré vůle svých zaměstnanců koupila firma televizi.

celý článek


Naši zaměstnanci podpořili těžce nemocné děti

1.12.2020

K adventu neodmyslitelně patří různé charitativní projekty. Proto se naši zaměstnanci rozhodli zapojit do sbírky, kdy zakoupením květiny vánoční hvězdy pomohou těžce nemocným dětem. Domů si odnesli nejen 155 červených květin, ale i úžasný pocit, že malým pacientům pomohli na cestě za zdravím. Neziskové organizaci Šance, která sbírku pořádá již 23 let, jsme tak předali téměř 14 tisíc korun.

celý článek


Otevřeli jsme detašovaný sklad

18.9.2020

Pro zlepšení dostupnosti naší služby, závozy zdravotnických prostředků pacientům domů, jsme se rozhodli sjednotit naše tři rozvozová místa na jedno. Proto jsme v pátek 18. září slavnostně otevřeli detašovaný sklad v Ostravě – Vítkovicích.

celý článek


Skupina AGEL slavila 30 let

15.6.2020

Naši zaměstnanci zažili tak trochu jiné pondělí - skupina AGEL totiž slavila kulaté 30. výročí od svého vzniku. Oslavy probíhaly na všech pobočkách, kde zástupce vedení společnosti osobně všem poděkoval za odvedenou práci, předal každému AGEL pamětní minci a pozval kolegy na malé pohoštění.

celý článek


Velké díky firmě Prusa Research, CEITEC VUT a VŠB - TU

23.4.2020

Je skvělé, že i v této mimořádné době, kdy celý svět bojuje s nákazou COVID-19, existují i pozitivní zprávy o lidské solidaritě. Česká republika se, stejně jako celý svět, potýká s nedostatkem ochranných pomůcek pro lidi, kteří bojují v tzv. první linii. Díky vědcům a nadšencům do technologií jsou nyní k dispozici ochranné šíty tištěné na 3D tiskárně nebo pomocí formy na vstřikovací lis. Abychom mohli zásobit naše vybraná zdravotnická zařízení, oslovili jsme firmu Prusa Research, CEITEC Vysoké učení technické v Brně a Vysokou školu báňskou – TU Ostrava, kteří nám dohromady dodali 1.200 kusů těchto ochranných štítů, a to zcela zdarma. Zboží jsme ihned distribuovali do vytipovaných nemocnic a zdravotnických zařízení. Moc děkujeme!

celý článek


Vánoční nadílka zaměstnanců Perfect Distribution a AGEL Trade potěšila seniory

19.12.2019

Tři desítky vánočních vzkazů, nesoucích přání jako kaleidoskopická lampa, měkká deka, senzorické rukavice, polohovací půlválec, ale třeba i model terapeutického psa, našli letos zaměstnanci Perfect Distribution a AGEL Trade na stromě splněných přání, který jim každoročně vyrůstá v sídle společnosti v Prostějově. Dárky, které společně pořídili, nadělil Ježíšek seniorům trpícím Alzheimerovou chorobou či jinou demencí v Domě Naděje v Brně Vinohradech.

celý článek


Navázali jsme partnerství se soutěží Cena kvality v sociální péči

5.11.2019

Naše společnost se stala hlavním partnerem 14. ročníku celostátní soutěže Cena kvality v sociální péči za rok 2019, jednoho z nejprestižnějších projektů, které souvisí se sociálními službami. Soutěž nehledá jen nejkvalitnějšího poskytovatele sociálních služeb, ale také vyhodnocuje nejlepší pracovníky zařízení.

celý článek


Odborná konference zaměřená na změny kategorizace zdravotnických prostředků

20.9.2019

Ve dnech 19. – 20. 9. 2019 jsme uspořádali pro zaměstnance sociální sféry odbornou konferenci zaměřenou na oblast změn v kategorizaci zdravotnických prostředků.

celý článek


Tradiční konference se těšila velkému úspěchu

25.5.2019

Již 11. ročník dvoudenní mezinárodní konference jsme zorganizovali ve dnech 23. – 24. 5. 2019 v Hotelu Cosmopolitan Bobycentru v Brně.

celý článek


Podpořili jsme třinecké sportovní talenty

4.3.2019

Několika dárky jsme obdarovali všechny dětské soutěžící 19. ročníku Beskydské piruety, který se uskutečnil v sobotu 2. 3. 2019 v Třinecké Mini Werk Aréně. Organizátorem tohoto krasobruslařského závodu byl klub FSC Oceláři Třinec, který reprezentovalo 17 závodníků v kategorii volná jízda a 13 nejmenších dětí z přípravky a celkem mezi sebou soupeřila zhruba stovka krasobruslařů.

celý článek


Vánoční dárek pro Charitu Třinec

21.12.2018

Svůj dárek pod stromeček dostali ve čtvrtek 20. 12. 2018 také klienti Charity Třinec. Jako významná regionální společnost podnikající v oblasti prodeje zdravotnických prostředků jsme darovali dvě antidekubitní matrace s kompresorem v celkové hodnotě 12 tisíc korun bez DPH.

celý článek


Naši zaměstnanci plnili vánoční přání klientům domova pro seniory

18.12.2018

Předplatné sobotních novin, stoleček do postele, nástěnné hodiny nebo polštář z paměťové pěny. I tyto dárky si přáli od Ježíška obyvatelé Domova odpočinku ve stáří. Jejich přání se jim rozhodli splnit naši zaměstnanci, kteří seniorům dárky pořídili.

celý článek


Den Štědrosti

6.12.2018

Jako společensky odpovědná firma, jež podporuje různé sociální či kulturní oblasti v rámci ČR a SR, jsme se rozhodli myšlenku pomoci druhým v předvánočním čase ještě více zintenzivnit a to obdarováním potřebných. Těch, kteří jsou v životě nějakým způsobem znevýhodněni a často odkázáni na pomoc druhých.

celý článek


Uspořádali jsme výroční desátý ročník konference pro naše zákazníky

31.5.2018

Jubilejní desátý ročník dvoudenní mezinárodní konference se letos nesl v trochu jiném duchu než obvykle. Jako distributor širokého sortimentu zdravotnického materiálu jsme tematicky rozšířili portfolio přednášek a ustoupili tak od původního modelu konference, která byla zaměřená jen na oblast dezinfekce a hygieny.

celý článek


Naši běžci přijali velkou výzvu

18.5.2018

O víkendu 12. a 13. května se běžečtí nadšenci složení z řad zaměstnanců Perfect Distribution, AGEL Trade, AGEL Servis a Repharm zúčastnili pátého ročníku běžeckého štafetového závodu Vltava Run 2018. Na start v šumavském Zadově se postavili k dalším 3461 běžcům, aby zdolali trať dlouhou 360 km vedenou těmi nejkrásnějšími místy jižních a středních Čech a proběhli cílovou páskou na travnaté pláži u sportovního centra Hamr v Praze Braníku.

celý článek


Naši zaměstnanci pomohli rozšířit řady dárců krve

16.5.2018

Nejen lékaři a zdravotní sestry mohou zachraňovat lidské životy, ale přispět k dobrému skutku může každý z nás. Tímto heslem se řídilo několik zástupců administrativních a manažerských profesí naší společnosti, kteří přišli v pondělí 14. května 2018 v ranních hodinách společně darovat krev na hematologicko-transfuzní oddělení Nemocnice Prostějov.

celý článek


Omezení provozu mezi svátky

5.12.2017

Omezení provozu mezi svátky

celý článek


Perfect Distribution uspořádal další úspěšnou konferenci

14.11.2017

Již devátý ročník dvoudenní konference uspořádala pro zaměstnance sociální sféry společnost Perfect Distribution, tentokrát na téma Péče o pečující v sociálních službách. Do rožnovského hotelu Relax přijela 8. listopadu téměř stovka účastníků. Součástí konference byla i doprovodná výstava, které se zúčastnila skoro dvacítka dodavatelských firem, jež zde prezentovaly své nové produkty.

celý článek


Přispěli jsme na dobrou věc

25.8.2017

Symbolický šek ve výši 10.000 Kč jsme předali na benefičním koncertu neziskové organizaci Naděje, abychom tak podpořili projekt "Stavební úpravy v Domě Naděje Brno-Bohunice související se zvýšením požární bezpečnosti klientů neschopných samostatného pohybu". KONCERT pro NADĚJI, na kterém vystoupil Jožka Černý a cimbálová muzika Gracia, proběhl ve středu 23. srpna 2017 v 17:30 hodin v parku na Moravském náměstí v Brně.

celý článek


AGEL RUNNERS se zúčastnili závodu Od Tatier k Dunaju 2017

22.8.2017

Skvělé umístění vybojovali naši sportovci na tradičním běhu Od Tatier k Dunaju 2017, kdy z celkového počtu 205 týmů získali parádní 53. pozici. Štafetový běh se konal o víkendu 19. - 20. 8. 2017, závod v délce 346 km začínal v Jasné v Nízkých Tatrách a končil v centru Bratislavy. Běželo se nonstop dnem i nocí a předpokladem sportovního úspěchu bylo splnění poměrně náročného časového limitu.

celý článek


Konference dezinfekce a hygieny 2017

6.6.2017

Již tradicí se stala mezinárodní konference desinfekce a hygieny pořádaná společností Perfect Distribution a.s., letos nově v prostorách Hotelu Bobycentrum v Brně. Na letošním již 9. ročníku dvoudenní akce na téma “Zásady desinfekce a hygieny v praxi“ přivítal bezmála 190 účastníků z českých a slovenských zdravotnických zařízení nejen ze skupiny AGEL a.s.

celý článek


Sportovce s tělesným postižením i mladíka se vzácným onemocněním podpořila na Havířovské desítce NADACE AGEL

15.10.2016

Jan Bajtek z Mohelnice ještě neměl ani maturitu, když se mu život převrátil vzhůru nohama. Osudný skok do vody jej natrvalo upoutal na invalidní vozík, chuť do života mu ale nevzal. Nyní osmadvacetiletý mladík reprezentuje Českou republiku v boccii a společně se svými přáteli z Handicap sport clubu Havířov se podílel na organizaci benefičního běhu Havířovská desítka. Z akce odcházel s úsměvem na tváři. Dozvěděl se totiž, že díky NADACI AGEL budou jeho sportovní výkony lepší i každodenní život snazší. Díky finanční podpoře nadace si bude moci pořídit nový mechanický invalidní vozík, na který by sám neměl finanční prostředky.

celý článek


Perfect Distribution podporuje anketu Moravskoslezská sestra

9.9.2016

Společnost Perfect Distribution se stala již podruhé generálním partnerem ankety Moravskoslezská sestra 2016, ve které vítězky vybírala odborná porota.

celý článek


Konference dezinfekce a hygieny 2016

2.6.2016

8. ročník mezinárodní konference dezinfekce a hygieny byl premiérou pod hlavičkou společnosti Perfect Distribution a.s. a ve dvou dnech přinesl spoustu informací i zážitků pro všechny zúčastněné.

celý článek


Změna názvu společnosti Martek Medical a.s.

1.8.2015

Vážení obchodní přátelé, Dovolujeme si Vám oznámit, že k datu 1. 8. 2015 se mění název společnosti Martek Medical a.s. S účinností od tohoto data vystupuje naše společnost pod novým obchodním názvem Perfect Distribution a.s.

celý článek


7. ročník mezinárodního kongresu otevřel pro nemocnice téma „Bezpečí pacienta“

1.7.2015

Již 7. ročník mezinárodního kongresu pořádaného společností Martek Medical a.s. přinesl nejen spoustu nových informací, zkušeností a podnětů, ale také otevřel pro nemocnice důležité téma, a to „Bezpečí pacienta“.

celý článek