Logo

Váš stálý dodavatel zdravotnického materiálu

O nás

Společenská odpovědnost


Těšínská osmička letos již po šesté!

14.6.2024

V neděli 9. června 2024 NADACE AGEL pořádala 6. ročník charitativního běhu Těšínská osmička z Třince do Českého Těšína. Akce přilákala mnoho sportovních nadšenců, mezi nimiž ani letos nechyběli naši zaměstnanci z Perfect Distribution.

celý článek


14. mezinárodní kongres DIGITALIZACE A MODERNÍ TECHNOLOGIE

3.6.2024

Ve dnech 23.–24. května jsme v Brně hostili 14. mezinárodní kongres DIGITALIZACE A MODERNÍ TECHNOLOGIE, který přivítal odborníky z oblasti zdravotnictví a technologií. Akce nabídla pestrý program zaměřený na aktuální trendy v digitalizaci, kvalitu dat a implementaci nových technologií v praxi.

celý článek


Perfect Distribution předal dar v rámci Jarní sbírky pro potřebné pod záštitou Nadace AGEL

15.4.2024

Pod záštitou Nadace AGEL jsme se rozhodli v rámci „Jarní sbírky pro potřebné“ podpořit Azylový dům pro muže - Bethel z Třince.

celý článek


V Perfect Distribution slavíme Mezinárodní den žen!

8.3.2024

Vedení společnosti předalo každé ženě malou sladkou pozornost k tomuto svátku.

celý článek


Podpořili jsme druhý ročník Dne perioperační péče Zlín

22.9.2023

Podpořili jsme druhý ročník Dne perioperační péče Zlín, který se konal v pátek 22. září 2023 na Fakultě humanitních studií. Tato významná akce byla zorganizována Krajskou nemocnicí T. Bati, a.s. ve spolupráci s Fakultou humanitních studií UTB (Ústav zdravotnických věd).

celý článek


Karlovarská Putovní 155

26.6.2023

Podpořili jsme 8. ročník putovního metodického cvičení „Karlovarská Putovní 155“, které tentokrát hostil Karlovarský kraj ve dnech 2. - 4. června 2023. Akce se zúčastnilo 14 nelékařských výjezdových skupin profesionálních zdravotnických záchranářů ze všech krajů České republiky.

celý článek


„Jste připraveni na MDR a další legislativní požadavky?“ toto bylo téma 13. mezinárodního kongresu, který úspěšně proběhl v Brně.

16.6.2023

Ve dnech 25. – 26. 5. 2023 se konal již 13. ročník tradičního kongresu naší společnosti Perfect Distribution a.s. v hotelu Cosmopolitan Bobycentrum Brno.

celý článek


Přijďte spolu s námi podpořit dobrou věc, udělat něco pro své zdraví a zabojovat o prvenství spolu s našimi běžci

4.4.2023

Těšínská osmička - přijďte spolu s námi podpořit dobrou věc, udělat něco pro své zdraví a zabojovat o prvenství spolu s našimi běžci - Ester Morcinkovou a Martinem Mendrekem. Podaří se jim obhájit vítězství z loňského ročníku?

celý článek


Neuvěřitelný výkon! Holky zdolaly Beskydskou sedmičku

29.8.2022

Dvě nadšené sportovkyně z naší třinecké pobočky si poslední srpnový pátek a sobotu vyzkoušely extrémní horský závod jednotlivců známý pod názvem Beskydská sedmička. Název odkazuje na sedm vrcholů Beskyd, jež je třeba na 101 kilometrech s převýšením asi 5500 metrů zdolávat.

celý článek


Legislativní a kvalitativní požadavky na zdravotnické prostředky byly hlavním tématem naší konference

27.5.2022

Ve dnech 26.-27. 5. 2022 jsme pro naše zákazníky ze zdravotnických zařízení uspořádali na tradičním místě v Brně 12. ročník odborné konference. Setkání bylo určené jak lékařským, tak nelékařským pracovníkům, kteří si vyslechli téměř desítku přednášek, jež se nesly v duchu legislativních a kvalitativních požadavků na zdravotnické prostředky. Akce byla spojená s doprovodnou výstavou partnerských dodavatelů, kteří zde prezentovali své novinky na trhu.

celý článek


Dárky od vánočního Stromu splněných přání v prostějovské kancelářiputovaly k seniorům až do Sedlčan

22.12.2021

Přes padesát vánočních dárků nakoupili zaměstnanci firem Perfect Dis-tribution a AGEL Trade seniorům z Domova se zvláštním režimem Sedlčany, aby tak splnili jejich přání. Pečlivě vybrané a zabalené dary již doputovaly k mile překvapeným seniorům z Příbramska.

celý článek


Zaměstnanci přispěli na těžce nemocné děti

2.12.2021

Již tradičně se s příchodem adventu zapojili zaměstnanci do charitativního projektu, kdy zakoupením květiny vánoční hvězdy pomohli těžce nemocným dětem. Letos jsme neziskové organizaci Šance, jež je pořadatelem sbírky již 24 let, předali téměř 14 tisíc korun. „Je úžasné, že i v této době myslí lidé na ostatní, a přestože nelze některé věci ovlivnit, můžeme je alespoň trochu změnit. V tomto případě to je pomoc malým pacientům,“ uvedla Alice Molovčáková z odboru marketingu a PR.

celý článek


Sympozium AGEL podpořilo elektronizaci zdravotnictví

1.10.2021

Olomouc: Přes 600 zaregistrovaných účastníků si nenechalo 22. a 23. září ujít XIV. Sympozium AGEL, které se po roční nucené přestávce opět konalo v NH Collection Olomouc Congress hotelu. Odborníci z Česka, Slovenska i Izraele se zde věnovali hlavním třem tématům - biologické léčbě napříč obory, stále aktuálnější elektronizaci zdravotnictví a doplňkovému zdravotnímu pojištění.

celý článek


Běželi jsme na podporu mobilního hospice

15.6.2021

Dvacet zaměstnanců z naší třinecké a prostějovské pobočky se v úterý 15. června 2021 zúčastnilo charitativního Běhu pro hospice s podtitulem Znovu se nadechnout, který se konal v Třinci. Úhradou startovného jsme tak přispěli na údržbu přístrojů pro podporu dýchání pro místní mobilní hospic.

celý článek


Zájem firem o samo-testovací sady neustále roste

19.3.2021

Neustále rostoucí poptávku firemní klientely po samo-testovacích soupravách zaznamenává prostějovský Perfect Distribution, největší distributor zdravotnického materiálu a dezinfekčních prostředků v České republice. Nejpozději do 26. března musí své zaměstnance otestovat antigenními testy také malé firmy s 10 až 49 zaměstnanci, pro které se stala otázka testování tématem číslo jedna právě tento týden.

celý článek


Zaměstnanci opět plnili vánoční přání seniorů

21.12.2020

Ani nouzový stav a přijatá vládní opatření nezastavily naše zaměstnance, aby pokračovali v nastavené tradici ve vánočním obdarování seniorů ve vybraném domově. Letos jsme splnili společné přání, které využijí všichni klienti Domova pokojného stáří sv. Anny ve Velké Bystřici. Za vybrané peníze jsme koupili do společenské místnosti vodní fontánu, která je nejen krásná dekorace, ale především zvlhčuje a pročišťuje vzduch. Za zbylé peníze jsme pořídili respirátory a jako podporu dobré vůle svých zaměstnanců koupila firma televizi.

celý článek


Naši zaměstnanci podpořili těžce nemocné děti

1.12.2020

K adventu neodmyslitelně patří různé charitativní projekty. Proto se naši zaměstnanci rozhodli zapojit do sbírky, kdy zakoupením květiny vánoční hvězdy pomohou těžce nemocným dětem. Domů si odnesli nejen 155 červených květin, ale i úžasný pocit, že malým pacientům pomohli na cestě za zdravím. Neziskové organizaci Šance, která sbírku pořádá již 23 let, jsme tak předali téměř 14 tisíc korun.

celý článek


Otevřeli jsme detašovaný sklad

18.9.2020

Pro zlepšení dostupnosti naší služby, závozy zdravotnických prostředků pacientům domů, jsme se rozhodli sjednotit naše tři rozvozová místa na jedno. Proto jsme v pátek 18. září slavnostně otevřeli detašovaný sklad v Ostravě – Vítkovicích.

celý článek


Vánoční nadílka zaměstnanců Perfect Distribution a AGEL Trade potěšila seniory

19.12.2019

Tři desítky vánočních vzkazů, nesoucích přání jako kaleidoskopická lampa, měkká deka, senzorické rukavice, polohovací půlválec, ale třeba i model terapeutického psa, našli letos zaměstnanci Perfect Distribution a AGEL Trade na stromě splněných přání, který jim každoročně vyrůstá v sídle společnosti v Prostějově. Dárky, které společně pořídili, nadělil Ježíšek seniorům trpícím Alzheimerovou chorobou či jinou demencí v Domě Naděje v Brně Vinohradech.

celý článek