Logo

Váš stálý dodavatel zdravotnického materiáluPerfect Distribution se specializuje na dodávky zdravotnického materiálu, přístrojové techniky, dezinfekčních, čisticích a úklidových prostředků, inkontinentních pomůcek a ostatního zdravotnického materiálu v České republice.

Služby

Centrum péče o zákazníka

Rok 2014 byl pro společnost zlomový nejen z důvodu 20. výročí působení firmy na trhu či expanze na Slovensko, kde byl otevřen nový sklad, ale také významným krokem, který napomohl zkvalitnit a zefektivnit dosavadní služby, které společnost Perfect Distribution do té doby nabízela. Bylo jím vybudování klientského centra, které bylo nazváno Centrum péče o zákazníky.

Centrum péče o zákazníka je oddělení, kde působí špičkově proškolení zaměstnanci – konzultanti, kteří jsou připraveni přijímat veškeré připomínky, podněty, hlášení nežádoucích příhod, dotazy a objednávky stran klientů a obchodních partnerů formou telefonické a emailové komunikace. Také pro tyto účely byla vybudována bezplatná zelená linka. V nejbližší době by mělo Centrum péče o zákazníky rozšířit svou působnost také na realizaci aktivního telemarketingu směrem ke klientům.

Kontakt:

Zelená linka: +420 800 166 661
Email: zakaznickecentrum@pfd.agel.cz

Provozní doba:
Po – Pá: 7:00 – 15:30