Logo

Váš stálý dodavatel zdravotnického materiáluPerfect Distribution se specializuje na dodávky zdravotnického materiálu, přístrojové techniky, dezinfekčních, čisticích a úklidových prostředků, inkontinentních pomůcek a ostatního zdravotnického materiálu v České republice.

Služby

Zdravotnické prostředky

Systém distribuce zdravotnických pomůcek je zacílen na ústavy sociální péče, charity, domovy pro seniory a další zařízení, která potřebují pro své klienty spolehlivého dodavatele inkontinenčních pomůcek předepisovaných na poukaz a hrazených ze všeobecného zdravotního pojištění. Klientům je společnost Perfect Distribution a.s. schopna poskytnout nadstandardní služby v doručení inkontinenčních nebo rehabilitačních pomůcek zdravotnických prostředků přímo domů zásilkovým způsobem, aniž by se na tomto poměrně náročném logistickém procesu klient musel finančně podílet. Více informací naleznete zde.

V současné době zásobujeme přes 160 zařízení na území celé České republiky. V rámci komplexnosti služeb nabízíme odbornou pomoc při sestavování a zavádění dezinfekčních řádů a také nabízíme možnost prodeje veškerého zdravotnického materiálu. Dále se podílíme na pořádání či přímo pořádáme akreditované semináře pro zdravotníky a sociální pracovníky v rámci celoživotního vzdělávání, včetně zajištění financování.

Zásady zpracování osobních údajů při výdeji zdravotnických prostředků