Logo

Váš stálý dodavatel zdravotnického materiálu

O nás

Navázali jsme partnerství se soutěží Cena kvality v sociální péči

5.11.2019

Naše společnost se stala hlavním partnerem 14. ročníku celostátní soutěže Cena kvality v sociální péči za rok 2019, jednoho z nejprestižnějších projektů, které souvisí se sociálními službami. Soutěž nehledá jen nejkvalitnějšího poskytovatele sociálních služeb, ale také vyhodnocuje nejlepší pracovníky zařízení.

Finále se konalo v úterý 5. 11. 2019 v Senátu Parlamentu České republiky a náš zástupce měl možnost předat vítězce kategorie Osobnost roku v sociálních službách dárek, který jsme k tomuto účelu zakoupili.

„Sociální péče je oblast, před kterou stále ještě mnoho lidí přivírá oči, a to bohužel i mezi pracovníky ve zdravotnictví. Přestože zaměstnanec vynakládá při poskytování zdravotně sociální péče značné úsilí, stále bývá nedoceněn, a to i ze strany okolí. Je však nutné uvědomit si, že s demografickým vývojem v naší společnosti budeme do budoucna potřebovat pracovníků v sociálních službách stále více. Jsme přesvědčeni, že Cena kvality v sociální péči pomůže zvýšit prestiž tohoto náročného, a přitom nenahraditelného povolání, a proto jsme se stali hrdým partnerem této soutěže“, uvedl manažer zdravotnických prostředků David Langer.

Projekt se koná za podpory Ministerstva průmyslu a obchodu - Rady kvality. Finále je organizováno pod gescí Výboru pro zdravotnictví a sociální politiku Senátu Parlamentu ČR.

zpět na novinky