Logo

Váš stálý dodavatel zdravotnického materiálu

O nás

Uspořádali jsme výroční desátý ročník konference pro naše zákazníky

31.5.2018

Jubilejní desátý ročník dvoudenní mezinárodní konference se letos nesl v trochu jiném duchu než obvykle. Jako distributor širokého sortimentu zdravotnického materiálu jsme tematicky rozšířili portfolio přednášek a ustoupili tak od původního modelu konference, která byla zaměřená jen na oblast dezinfekce a hygieny.

S novým tématem Možná úskalí při výběru zdravotnického materiálu jsme přilákali do brněnského hotelu Bobycentrum téměř 200 účastníků z řad odborné veřejnosti složené především z externích českých a slovenských zákazníků. Odborným programem doprovázel přítomné pan primář RNDr. Bruno Šudřich, který je již neodmyslitelnou součástí naší konference.

„Myslím, že výběr přednášek a prezentací se ukázal jako šťastná volba. Svědčí o tom i následné diskuze, kterou aktuální témata rozpoutala. Součástí konference byla také doprovodná výstava renomovaných dodavatelů, kteří zde prezentovali své nové produkty,“ uvedl člen představenstva Mgr. Aleš Rozsypal.

Po náročném dni byl pro všechny přítomné připraven bohatý večerní kulturní program včetně představení divadla POINT z Prostějova.

zpět na novinky