Logo

Váš stálý dodavatel zdravotnického materiálu

O nás

Naši běžci přijali velkou výzvu

18.5.2018

O víkendu 12. a 13. května se běžečtí nadšenci složení z řad zaměstnanců Perfect Distribution, AGEL Trade, AGEL Servis a Repharm zúčastnili pátého ročníku běžeckého štafetového závodu Vltava Run 2018. Na start v šumavském Zadově se postavili k dalším 3461 běžcům, aby zdolali trať dlouhou 360 km vedenou těmi nejkrásnějšími místy jižních a středních Čech a proběhli cílovou páskou na travnaté pláži u sportovního centra Hamr v Praze Braníku.

Smíšený dvanácti členný tým měl trať rozdělenou na třicet šest úseků, kdy každý měl délku zhruba 10 km a střídali se dnem i nocí. „Přestože jsme dorazili do cíle vyčerpaní a nevyspaní, domů si odnášíme spoustu týmových zážitků a dobrý pocit ze sebe sama,“ uvedl šéf týmu Jiří Fabík.

Náš tým opět tvořili kolegyně a kolegové různého věku napříč celou organizační strukturou společnosti. Účast v závodě upevnila vzájemné kolegiální vztahy, které mohou být v budoucnosti využity v rámci pracovních aktivit. Přestože se jednalo o soukromou aktivitu našich kolegů, dostalo se jim od vedení společností skupiny AGEL významné podpory.

Vltava Run je unikátní nejen svou délkou, ale také vedením trati. Lokality pořadatel vybral tak, aby si běžci užili zajímavé trasy, divokou přírodu a krásná místa jižních a středních Čech. Týmy proběhly Národním parkem Šumava, podél vojenského újezdu Boletice, přes celý levý břeh Lipna, Vyšší Brod, Rožmberk, Zlatou Korunu, Hlubokou, Týn nad Vltavou a přehrady Orlík a Slapy. O prestiži závodu svědčí i to, že byl vyprodán za pouhých 45 vteřin.

Tak uvidíme, kde naše běžce potkáme příště…

zpět na novinky