Logo

Váš stálý dodavatel zdravotnického materiálu

O nás

AGEL RUNNERS se zúčastnili závodu Od Tatier k Dunaju 2017

22.8.2017

Skvělé umístění vybojovali naši sportovci na tradičním běhu Od Tatier k Dunaju 2017, kdy z celkového počtu 205 týmů získali parádní 53. pozici. Štafetový běh se konal o víkendu 19. - 20. 8. 2017, závod v délce 346 km začínal v Jasné v Nízkých Tatrách a končil v centru Bratislavy. Běželo se nonstop dnem i nocí a předpokladem sportovního úspěchu bylo splnění poměrně náročného časového limitu.

Náš tým byl složený ze sportovců odlišného věku, pohlaví, národnosti, a i naše postavení v hierarchii společnosti je velmi různorodé. Účast v závodě prověřil nejen sportovní schopnosti, ale také dal dohromady skupinu lidí, kteří se občas potkají na chodbě, ale sotva by bez této aktivity navázali pevnější vztahy, které mohou být v budoucnosti využity v rámci pracovních aktivit. Naši běžci reprezentovali skupinu AGEL jako odpovědného zaměstnavatele, který přispívá a podporuje sportovní volnočasové aktivity svých zaměstnanců, které mají pozitivní vliv na zdraví a tím také na pracovní výkon.

Proč zrovna tento závod?

  • Protože je náročný a vyžaduje systematickou sportovní přípravu.
  • Protože probíhá v atraktivním prostředí.
  • Protože týmový úspěch je mnohem víc než úspěch individuální.
  • Protože běžet dnem i nocí z Tater do Bratislavy je opravdu extrémní zážitek.
  • Protože klást si malé cíle nemá smysl.

Projekt AGEL RUNNERS je aktivita sportovních nadšenců z řad zaměstnanců skupiny AGEL, kteří se chtějí dlouhodobě účastnit veřejných běžeckých závodů, udržovat se v dobré fyzické kondici a v rámci skupiny AGEL tak propagovat zdravý životní styl.

Naše sportovce finančně podpořilo vedení společností Perfect Distribution, AGEL Trade, Repharm a AGEL Servis, členů skupiny AGEL.

 

zpět na novinky