Logo

Váš stálý dodavatel zdravotnického materiálu

O nás

Konference dezinfekce a hygieny 2017

6.6.2017

Již tradicí se stala mezinárodní konference desinfekce a hygieny pořádaná společností Perfect Distribution a.s., letos nově v prostorách Hotelu Bobycentrum v Brně. Na letošním již 9. ročníku dvoudenní akce na téma “Zásady desinfekce a hygieny v praxi“ přivítal bezmála 190 účastníků z českých a slovenských zdravotnických zařízení nejen ze skupiny AGEL a.s.

Přednášky měly vysokou kvalitu a byly účastníky velmi kladně hodnoceny a téměř ke každé se rozběhla široká diskuse na dané téma. Účastnicí konference se seznámili s novými produkty od renomovaných výrobců. V rámci společenské části jsme účastníkům připravili program v podobě muzikálového představení Bítles, které se konalo v Městském divadle Brno. Hity, které zná každá věková generace, ve spojení s originálním pojetím, všechny účastníky v záplavě smíchu doslova zvedaly ze židle.

Poděkování patří hlavně zúčastněným, kteří si v době shonu našli prostor a potěšili nás svou účastí, zároveň i přednášejícím a moderátorovi konference panu primáři RNDr. Brunovi Šudřichovi, který je již neodmyslitelným článkem konference a v neposlední řadě všem organizátorům.

Pevně doufáme, že letošní velmi úspěšný ročník, na který jsme po skončení konference obdrželi spoustu pozitivních ohlasů, navnadil všechny zúčastněné na další ročník, který bude jubilejní.

zpět na novinky