Logo

Váš stálý dodavatel zdravotnického materiálu

O nás

Perfect Distribution podporuje anketu Moravskoslezská sestra

9.9.2016

Společnost Perfect Distribution se stala již podruhé generálním partnerem ankety Moravskoslezská sestra 2016, ve které vítězky vybírala odborná porota.

Letošní ročník byl doplněn soutěží pro veřejnost. Zájemci mohli dát svůj hlas jedné ze dvanácti finalistek prostřednictvím FB profilu Moravskoslezského kraje nebo webových stránek ankety. Hlasování veřejnosti, do které se zapojilo 7 317 soutěžících, odstartovalo 15. července a skončilo 31. srpna 2016.

Vítězem této soutěže se stal pan David Szkandera, který na krajském úřadě Moravskoslezského kraje převzal od člena představenstva AGELu a člena dozorčí rady společnosti Perfect Distribution Ing. Reného Janosche a náměstka hejtmana Moravskoslezského kraje  Ing. Jiřího Martinka tablet a vstupenky na slavnostní galavečer.

O titul ve druhém ročníku ankety Moravskoslezská sestra 2016 se celkem utkalo 69 nominovaných, z nichž odborná porota vybrala 12 finalistek. Vítězky ankety, které budou oceněny na galavečeru, vybírala odborná porota. Stejně jako loni budou vyhlášeni v pěti kategoriích: Sestra u lůžka, Ambulantní a domácí péče, Paliativní a hospicová péče, Porodní asistentka a Ocenění za dlouhodobý přínos v ošetřovatelské péči. Společně s nimi bude vyhlášena i vítězka veřejného hlasování Sestra veřejnosti.

zpět na novinky